26 maja br. w filii naszego Domu przy ul. Farbiarskiej zrobiło się ciepło i radośnie! Z okazji Dnia Mamy mieszkańcy uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu uświetnionym występem zespołu „Kalina” z Wąwału, który porwał wszystkich do wspólnego śpiewu i przywołał piękne wspomnienia. Były uśmiechy, wzruszenia, a nawet taneczne popisy przy dźwiękach oberka! Całość dopełnił pierwszy w tym roku grill, który smakował wybornie i stworzył prawdziwie rodzinny klimat. Dziękujemy za ten piękny czas pełen radości i serdecznej atmosfery!